June 4, 2023

Një aksident i rëndë me pasojë vdekje ka ndodhur në Kosovë sot rreth orës 04:00 të mëngjesit.

Një makinë me targa të huaja është përplasur me një autobus në rrugën Prishtinë-Podujevë.

Nga ky aksident kanë mbetur të vdekur dy persona dhe dy të fëmijë janë lënduar.

Viktimat janë një 35-vjeçare me inicialet M.S dhe një 36-vjeçar me inicialet Sh.S.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *