May 28, 2023

Gazetari, Valon Syla, ka shkruar të enjten në Facebook se “Albin Kurti e ka djegur Dardan Mollqiajn me PSD-në, më pas Haki Abazin e Arben Vitinë.

Që u zhdukën si shkuma”, thotë Syla teksa pyet “Kush do të jetë i djeguni dhe i shtrydhuni i radhës”.

“Personalisht konsideroj se Besnik Bislimi”, mendon gazetari.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *