March 29, 2023

Analistja Zana Avdiu ka reaguar rreth vizitës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, të presidentes Vjosa Osmani dhe kryeministrit Albin Kurti dhe takimit që këta dy të fundit kanë pasur me Sekretarin e Shtetit Antony Blinken, raporton GazetaDemos.

“Merreni me mend, u ardhe puna me u gezu qe na i priten ne Shtepi te Bardhe, presidenten e kryeministrin.” ka shkruar ajo.

Postimi i plotë:

Merreni me mend, u ardhe puna me u gezu qe na i priten ne Shtepi te Bardhe, presidenten e kryeministrin.

A dikur Kosova takimet ne SHBA me president e zv president i ka pas ma te shpeshta, sesa me Shqipnine.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *