March 27, 2023

Julian Deda ka folur mbrëmjen e sotme në një emision televiziv se po mendon të bëhet Kryetar i Bashkisë së Tiranës.

Aktori i humorit është aktualisht pjesë e Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike dhe prej kohësh është angazhuar në këtë parti.

“Kryeministër jo, por kryetar bashkie i Tiranës, po më ka shkuar mendja!”, tha aktori, pasi u pyet nëse i ka vajtur mendja të ketë poste të larta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *