March 27, 2023

Këngëtarja shqiptare dhe ish-banorja e Big Brother Vip po vazhdon të ndiqet me mjaft vëmendje në rrjetet sociale.

Semi është mjaft e komentuar edhe për shkak të raporteve miqësore që ka me Borën e Donaldin.

Ajo së fundi morri vëmendje pasi ndërroi stil të flokëve duke i prerë ato shkurt. Ndërsa në imazhet e reja të ndara ajo po duket kaq ndryshe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *