March 29, 2023

Fifi është ndër këngëtaret më të suksesshme dhe më të talentuara.

Ajo poashtu është shumë e përfolur në mediat rozë sa i përket jetës së saj private, shkruan InfoKosova.

Së fundi ajo ka ndarë disa imazhe interesante në Instagram.

Veshur me një fustan të gjatë me flatra, dhe një korset këngëtarja duket tejet bukur dhe në këtë stil nuk e paskemi parë asnjëher./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *