March 29, 2023

Norma u bë e njohur për publikun shqiptar vite më parë.

Kjo me serialin Pasionet e Fshehta, ku mori zemrat e shumë prej publikut me aktrimin e saj.

Kanë kaluar shumë vite dhe Norma mbetet e bukur ende.

Ajo ka prezantuar edhe djalin në rrjete sociale dhe është kaq bukurosh./InfoKosova/

Shiko foton:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *