March 29, 2023

Donald Veshaj është shndërruar në personin më të komentuar sa ishte pjesë e Big Brother, por edhe pas përfundimit.

Kjo për shkak të lidhjes me moderatoren Bora Zemani ku thuhet se janë në lidhje prapë.

Megjithatë ai ka fituar fansa të shumtë që e përcjellin në cdo lëvizje.

Së fundmi publikoi një foto nga bregdeti, dhe është foto mjaft artisike./InfoKosova/

Shiko foton:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *