March 29, 2023

Loredana Zefi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Kësisoj ajo është edhe ndër femrat më të komentuara në rrjet.

Së fundi në një intervistë për Prive ajo foli për jetën private.

“Jam e hapur për lidhje të re, dua të martohem dhe të bëj fëmijë sërish” ishin fjalët e saj./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *