May 28, 2023

Pasi humbi pesh, Blerona u ‘shndërrua’ në tjetër njëri.

Madje pamja e saj e jashtme në fytyre, nuk u pëlqye edhe shumë na fansat, pasi kjo u vë re edhe në komentet të drejtuar Bleronës në rrjete sociale, shkruan InfoKosova.

Megjithatë moderatorja vazhdon jetën e saj mjaftë e angazhuar në televizion dhe biznesin privat.

Në këtë foto, ka kohë që Blerona nuk është dukur më bukur dhe ‘tamam’ si Blerona e ‘vjetër’./InfoKosova/

Shiko foton:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *